(+420) 602 251 800
prodej@moto-pneu.cz

Dopravné

Všetok tovar zasielame s riadnym dokladom. Uvedené ceny sú vrátane DPH. SME PLATCAMI DPH.

Pneumatiky sú vyrobené obvykle 2017-2019. Nejedná sa o pneumatiky, ktoré môžu byť vplyvom staroby akokoľvek poškodené.

Dopravné na Slovensko (dopravca GLS) pri platbe v EUR pri prevzatí tovaru. Platba v hotovosti vodičovi GLS pri prevzatí tovaru. Platobnou kartou z e-shopu za objednané pneumatiky a iný tovar je účtované bežné dopravné (
následne je tovar odeslonáno bez dobierky).

- cena za dopravu akéhokoľvek množstva pneumatík 10 EUR (dopravce GLS - doručenie 1-2 pracovné dni)

Platobnou kartou z e-shopu za objednané pneumatiky a iný tovar je účtované bežné dopravné. Túto úhradu (platobnou kartou z e-shopu) za pneumatiky je možné realizovať len v prípade, že sú všetky položky vložené v košíku skladom.

Tovar na Slovensko bez DPH

Pri doloženie kópie živnostenského listu a osvedčenie o platiteľovi DPH na Slovenskom (ružová kartička) je možné tovar zaslať bez DPH. Podmienkou je dodanie uvedených dokumentov na email prodej@moto-pneu.cz a to v deň objednania pneumatík. Bez týchto dokumentov nesmie byť tovar bez DPH odoslať

Osobný odber (Slavkov u Brna, U Mlýna 1552, popr. Brno - Speedbike, 
Sladovnická 4 (areál ZES), (cca 1km od dálnice D2). Akonáhle bude tovar na tomto mieste pripravené, tak Vás budeme informovať emailom, popr. telefonicky. Termín a cenu za prezutie prosím dohodnite s Vami zvoleným odberným miestom. Prezutie nie je na žiadnom z uvedených miest zadarmo.


Pneumatiky Vám prezujeme v Slavkove u Brna, termín si prosím dohodnite aspoň 1 deň vopred. V prípade, že máte pneumatiky objednaný Vás budeme kontaktovať (email, tel) a dohodneme termín prezutie.

Ceny za prezutie 
v pneuservise Slavkov u Brna:


bežné moto: 350Kč/kolo
atipické motocykle a choppery od 400Kč/kolo
bez demontáže a montáže z motocykla (urobil jeden kola): 200Kč/kolo

Možná platba v EUR.


Informácie o odoslaní zásielky:

Po odoslaní objednávky obdržíte potvrdenie o prijatí Vašej objednávky a následne informáciu o termíne dodania. V deň odoslania zásielky dostanete informáciu o odoslaní prostredníctvom SMS a emailu. Rovnako Vám bude emailom odoslaný číslo balíka. Na stránkach prepravcu DPD môžete sledovať kde sa Vaša zásielka nachádza. V rámci Slovenská republiky zabezpečuje prepravu firma DPD. V deň doručenia Vás bude kontaktovať vodič prepravnej spoločnosti.

Informácie o termíne dodania Motopneu: prodej@moto-pneu.cz, mob +421602251800