NepřehlédnětePouze pneuservis Slavkov u Brna - dovolená 17.-27.6.2024, provoz e-shopu (expedice objednávek) a výdej pneumatik NENÍ PŘERUŠEN

Dopravné

Všetok tovar zasielame s riadnym dokladom. Uvedené ceny sú vrátane DPH. SME PLATCAMI DPH.

Pneumatiky sú vyrobené obvykle v roku 2023-2024. Nejedná sa o pneumatiky, ktoré môžu byť vplyvom staroby akokoľvek poškodené.

Dopravné na Slovensko (dopravca GLS a DPD) pri platbe v EUR pri prevzatí tovaru. Platba v hotovosti, nebo platební kartou vodičovi GLS / DPD  pri prevzatí tovaru. Platobnou kartou z e-shopu a bankovým  prevodom za objednané pneumatiky a iný tovar je účtované bežné dopravné (
následne je tovar odeslonáno bez dobierky).

- cena za dopravu 1 - 2ks pneumatik a libovolného množstva duší a ochranných pásikov  - 13 EUR (dopravce GLS - doručenie 1-2 pracovné dni od odoslania)

- cena za dopravu 3ks pneumatik a libovolného množstva duší a ochranných pásikov  - 15 EUR (dopravce GLS - doručenie 1-2 pracovné dni
dni od odoslania)

- cena za dopravu 4ks a viac pneumatik a libovolného množstva duší a ochranných pásikov  - 17 EUR (dopravce GLS - doručenie 1-2 pracovné dni dni od odoslania)

Platobnou kartou z e-shopu za objednané pneumatiky a iný tovar je účtované bežné dopravné. Túto úhradu (platobnou kartou z e-shopu) za pneumatiky je možné realizovať len v prípade, že sú všetky položky vložené v košíku skladom.

Tovar na Slovensko bez DPH - V prípade objednávky tovaru na firmu, ktorá je platiteľ DPH na SK, bude zaslaný tovar v cenách bez DPH. Po odoslaní objednávky dôjde v prípade, že sa jedná o platcu DPH na SK (firmu), k automatickej úprave cien na ceny bez DPH.

Pri doloženie kópie živnostenského listu a osvedčenie o platiteľovi DPH na Slovenskom (ružová kartička) je možné tovar zaslať bez DPH. Podmienkou je dodanie uvedených dokumentov na email prodej@moto-pneu.cz a to v deň objednania pneumatík. Bez týchto dokumentov nesmie byť tovar bez DPH odoslať


Ceny za prezutie v pneuservise Slavkov u Brna: viz odkaz http://www.pneuslavkov.cz


 

Možná platba v EUR.


Informácie o odoslaní zásielky:

Po odoslaní objednávky obdržíte potvrdenie o prijatí Vašej objednávky a následne informáciu o termíne dodania. V deň odoslania zásielky dostanete informáciu o odoslaní prostredníctvom SMS a emailu. Rovnako Vám bude emailom odoslaný číslo balíka. Na stránkach prepravcu GLS / DPD môžete sledovať kde sa Vaša zásielka nachádza. V rámci Slovenská republiky zabezpečuje prepravu firma DPD. V deň doručenia Vás bude kontaktovať vodič prepravnej spoločnosti.

Informácie o termíne dodania Motopneu: prodej@moto-pneu.cz, mob +421602251800