Moto pneu Dunlop Sportsmart Mk3 180 /60 - 17 ZR 75W TL | e-shop pneu-moto.sk
Moto pneu Dunlop Sportsmart Mk3 180 /60 - 17 ZR 75W TL v nabídce na pneu-moto.sk

Dunlop Sportsmart Mk3

Vyber rozmer

Dunlop Sportsmart Mk3

Dunlop Sportsmart Mk3

Športové pneumatika s vylepšenou funkciou na mokrom povrchu.

Úplne nová zmes - žiadne počasie jazdca nezastaví

Pneumatiky SportSmart Mk3 sa vyznačujú úplne novou Multi-Tread (MT) zmesou s tromi rôznymi zmesami na zadnej pneumatike, ktorá jazdcom aj v tých najťažších podmienkach zaručuje maximálnu istotu. Toto riešenie okrem iného taktiež napomohlo k zvýšeniu priľnavosti pneumatík na mokrom povrchu o 20% * pri podobnom zlepšení aj nasucho, čo potvrdzuje tvrdenie Dunlop, že nové pneumatiky "prepisujú pravidlá", keďže v zájmuzvýšení priľnavosti za sucha nerobia žiadne ústupky ohľadom výkonnosti na mokre.
Súčasťou technológie MT je zmes veľmi odolnávůči opotrebenie, ktorá je použitá v strede behúňa a zaisťuje silný záber. Táto zmes je pretiahnutá aj pod mäkšie zmes v oblasti ramena, kde pomáha spevňovať celú konštrukciu. Ramenné zmes MT obsahuje úplne novú živicu pre priľnavosť za mokra spolu s najmodernejšími technológiami 'Hi Silica' a 'Fine Carbon'. Celá táto výnimočná zmes bola vyvinutá tak, aby zaistila rýchly nástup prevádzkovej teploty a dávala jazdcom presne pocítiť vysoký potenciál v zákrutách, a to aj pri chladnejšom počasí.
Vyšší podiel siliky v zmesi pomáha pneumatikámzvýšit priľnavosť a záber za chladnejšieho počasia. Dodatočnou výhodou je zníženie hodnoty valivého odporu, a teda aj dlhšiu kilometrový výkon. Využitie jemného uhlíka, ktorý sa viaže na polyméry v zmesi, skracuje dobu rozohrievanie. Jemné molekuly sa tiež presnejšie viažu na povrch vozovky, čo má za následok väčšiu styčnú plochu v prudkých zákrutách.
Predné pneumatiky obsahujú rovnakú živicu pre priľnavosť za mokra a tiež technológia 'Hi Silica' a 'Fine Carbon'. To všetko dávájezdcům sebadôveru a stabilitu pri prudkom brzdení a dovoľuje im, aby mohli lepšie posúdiť úroveň priľnavosti pri zákrutách vo vysokej rýchlosti.
Nový dezén behúňa s výraznými drážkami

Dezén z výraznými drážkami dopĺňa technológiu zmesi a posilňuje priľnavosť za mokra, bez akýchkoľvek ústupkov vo veci kilometrového výkonu. Vďaka lepšiemu odvodu vody a súčasnému obmedzenie pohybov, ktoré by jazdci cítili v prípade behúňa s bežným dezénom, SportSmart Mk3 ponúka výnimočnú ovládateľnosť za všetkých podmienok na ceste, rýchly nástup prevádzkovej teploty a rovnomernejšie opotrebovávanie, teda i dlhšie trvajúcu výkonnosť.

Diskusia a otázky k produktu Dunlop Sportsmart Mk3 Vložiť nový
Zatím nikto nediskutuje, zmení sa?

Napsat recenzi

Recenze můžou psát pouze přihlášení zákazníci a ti kteří zboží zakoupili.